Пенал для ванної Fancy Marble Cyprus 35х40 см петлі зліва МДФ/ДСП білий глянець Cyprus П L
Код товару: 104750
Є в наявності
- Розділ: Пенали для ванної кімнати
- Торгова марка: Fancy Marble
- Колекція: Cyprus
- Дивитися інші: Пенали для ванної кімнати Fancy Marble
13351 грн
Доставка
Оплата
Гарантія
Доставка
- Самовивезення в Одесі-безкоштовно
- Доставка по Одесі-безкоштовно (Великогабаритний товар узгоджуємо окремо)
- Відправка по Україні кур'єром до дверей або Новою поштою післяплатою
- Подробнее о доставке
Оплата
- готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard
- Детальніше про оплату
Гарантія
- Гарантія на товар: 2 года
- Обмін/повернення товару протягом 14 днів
- Детальніше про гарантії
Короткий опис
Артикул:
Cyprus П L
Виробник:
Fancy Marble
Колекція:
Cyprus
Країна виробник:
Україна
Тип монтажу:
підвісний
Колір:
білий глянець
Матеріал:
МДФ / ДСП
Форма:
прямокутна
Область застосування:
побутова
Стиль:
сучасний
Особливості:
3-х секційний
Виконання:
петлі зліва
Вага:
30 кг
Комплектація:
1) Пенал для ванної Fancy Marble Cyprus 35х40 см петлі зліва МДФ / ДСП білий глянець
Детальніше про товар
Пенал для ванної Fancy Marble Cyprus 35х40 см петлі зліва МДФ / ДСП білий глянець
Компанія була заснована в 1998 році, коли ринок був переповнений сантехнікою не найвищого рівня. І з самого початку головним пріоритетом всього колективу були три напрямки: демократична ціна, відмінна якість і широкий асортимент! До сих пір Fancy Marble не тільки дотримуємося цих постулатів, а й раді запропонувати покупцям асортимент, який може задовольнити найвимогливіший смак!
Основним видом діяльності компанії, є постачання, продаж сантехніки і аксесуарів, а так само виготовлення меблів для ванних кімнат. У зв'язку з розширенням виробництва і освоєннямнового напряму по виробництву умивальників з литого каменю, в 2014 році виходить на ринок новий бренд - ТМ Fancy Marble.
ТМ Fancy Marble є плодом ребрендингу основного бренду «Буль-Буль», який широко представлений в магазинах і салонах сантехніки України і за цей час встиг полюбитися багатьом покупцям.
Асортимент продукції: великий вибір для будь-яких можливостей. Strong> З чого починається комфорт? З затишних меблів, практичних і містких шаф і, звичайно, світлої і теплою ванної кімнати. Якщо ви затіяли ремонт і доглядаєте новий інтер'єр для свого будинку, ви зайшли на правильну сторінку! У нас Ви знайдете не тільки десятки стандартнихумивальників, тумбочок, пеналів або дзеркальних шаф, які представлені в стандартних кольорах і відмінно вписуються на будь-які площі. Ви зможете замовити індивідуальне виріб, який буде відрізнятися розмірами, забарвленням або фурнітурою.
Чому обирають ТМ Fancy Marble:
Чому обирають ТМ Fancy Marble:
- Висока якість всієї продукції;
- Кращі ціни;
- Широкий асортимент моделей;
- Наявність всієї лінійки стандартних виробів товарів на складі;
- Виготовлення меблів для ванних кімнат за індивідуальними розмірами;
- При індивідуальних замовленнях, велика різноманітність кольорів меблів і умивальників з литого каменю;
- Повна гарантія на всю продукцію!
Відгуки та питання покупців
Всього 0 відгуків
Ще немає жодного відгуку. Жодного прихильника чи критика.
Переглянуті товари (123)
Акція
-13%
Код товару: 82399
Є в наявності
6966 грн
8010.9 грн
Код товару: 23484
Є в наявності
30790 грн
Код товару: 23492
Є в наявності
34117 грн
Код товару: 101788
Під замовлення
1516 грн
Код товару: 85550
Є в наявності
4835 грн
Код товару: 89386
Під замовлення
1872 грн
Акція
-13%
Код товару: 82365
Є в наявності
9666 грн
11115.9 грн
Код товару: 86335
Є в наявності
15054 грн
Акція
-13%
Код товару: 144389
Є в наявності
2999 грн
3448.85 грн
Код товару: 159201
Є в наявності
Уточнити
Акція
-13%
Код товару: 146944
Є в наявності
4999 грн
5748.85 грн
Код товару: 23497
Є в наявності
32049 грн
Код товару: 101787
Під замовлення
1660 грн
Код товару: 47962
Є в наявності
10605 грн
Код товару: 101784
Під замовлення
1660 грн
Код товару: 101782
Під замовлення
1660 грн
Код товару: 47965
Є в наявності
10605 грн
Є зразок
Код товару: 49345
Є в наявності
1285 грн
Код товару: 96306
Є в наявності
1413 грн
Код товару: 86333
Є в наявності
15768 грн
Код товару: 47953
Є в наявності
10605 грн
Код товару: 47952
Є в наявності
6512 грн
Акція
-13%
Код товару: 146950
Є в наявності
3199 грн
3678.85 грн
Код товару: 101894
Під замовлення
1116 грн
Код товару: 101898
Під замовлення
1116 грн
Код товару: 101779
Під замовлення
1660 грн
Код товару: 86206
Є в наявності
16799 грн
Код товару: 96327
Є в наявності
1685 грн
Код товару: 130984
Є в наявності
16176 грн
Акція
-13%
Код товару: 82371
Є в наявності
7830 грн
9004.5 грн
Акція
-13%
Код товару: 40100
Є в наявності
9990 грн
11488.5 грн
Акція
-13%
Код товару: 144391
Є в наявності
3669 грн
4219.35 грн
Код товару: 95345
Є в наявності
1800 грн
Код товару: 87108
Є в наявності
740 грн
Код товару: 47955
Є в наявності
10605 грн
Код товару: 101783
Під замовлення
1660 грн
Код товару: 85601
Є в наявності
5096 грн
Код товару: 101798
Під замовлення
1660 грн
Новинкa
Є зразок
Код товару: 48564
Є в наявності
1576 грн
Код товару: 101770
Під замовлення
1660 грн
Акція
-13%
Код товару: 40096
Є в наявності
9990 грн
11488.5 грн
Акція
-13%
Код товару: 146954
Є в наявності
3999 грн
4598.85 грн
Код товару: 95346
Є в наявності
1800 грн
Код товару: 159199
Є в наявності
Уточнити
Код товару: 85606
Є в наявності
17115 грн
Код товару: 101794
Під замовлення
1516 грн
Код товару: 101896
Під замовлення
1116 грн
Код товару: 23375
Є в наявності
32049 грн
Код товару: 101775
Під замовлення
1660 грн
Код товару: 159202
Є в наявності
Уточнити
Код товару: 130983
Є в наявності
16626 грн
Акція
-13%
Код товару: 144591
Є в наявності
7399 грн
8508.85 грн
Код товару: 101849
Під замовлення
133 грн
Код товару: 36098
Є в наявності
6673 грн
Акція
-13%
Код товару: 82402
Є в наявності
4806 грн
5526.9 грн
Код товару: 85585
Є в наявності
6676 грн
Код товару: 85587
Є в наявності
3385 грн
Код товару: 12487
Немає в наявності
Уточнити
Код товару: 12485
Немає в наявності
Уточнити
Код товару: 87077
Є в наявності
885 грн
Код товару: 101791
Під замовлення
1516 грн
Акція
-13%
Код товару: 144441
Є в наявності
7599 грн
8738.85 грн
Код товару: 101772
Під замовлення
1660 грн
Акція
-13%
Код товару: 144390
Є в наявності
4849 грн
5576.35 грн
Код товару: 47949
Є в наявності
8484 грн
Топ
Код товару: 41478
Є в наявності
7500 грн
Код товару: 87107
Є в наявності
740 грн
Акція
-13%
Код товару: 144437
Є в наявності
4999 грн
5748.85 грн
Акція
-13%
Код товару: 146952
Є в наявності
6399 грн
7358.85 грн
Код товару: 101895
Під замовлення
1116 грн
Код товару: 101774
Під замовлення
1660 грн
Код товару: 101785
Під замовлення
1660 грн
Код товару: 88533
Під замовлення
13838 грн
Код товару: 85602
Є в наявності
12865 грн
Код товару: 101768
Під замовлення
663 грн
Код товару: 101764
Під замовлення
1026 грн
Код товару: 101790
Під замовлення
1516 грн
Код товару: 159235
Є в наявності
Уточнити
Код товару: 61346
Є в наявності
709 грн
Код товару: 87275
Немає в наявності
1400 грн
Код товару: 101899
Під замовлення
1116 грн
Код товару: 101781
Під замовлення
1660 грн
Код товару: 44239
Немає в наявності
7039 грн
Акція
-13%
Код товару: 144392
Є в наявності
6069 грн
6979.35 грн
Код товару: 47961
Є в наявності
10605 грн
Код товару: 12486
Немає в наявності
Уточнити
Код товару: 86198
Є в наявності
15768 грн
Код товару: 101786
Під замовлення
1660 грн
Код товару: 94489
Є в наявності
2341 грн
Код товару: 95347
Є в наявності
1800 грн
Акція
-13%
Код товару: 144440
Є в наявності
5349 грн
6151.35 грн
Код товару: 152344
Є в наявності
13689 грн
Код товару: 86200
Є в наявності
11060 грн
Код товару: 94661
Є в наявності
2954 грн
Код товару: 85551
Є в наявності
2990 грн
Код товару: 47956
Є в наявності
14139 грн
Код товару: 85600
Є в наявності
10882 грн
Код товару: 35064
Є в наявності
3306 грн
Код товару: 101901
Під замовлення
1116 грн
Код товару: 86337
Є в наявності
15091 грн
Акція
-13%
Код товару: 144398
Є в наявності
5349 грн
6151.35 грн
Акція
-13%
Код товару: 144388
Є в наявності
4539 грн
5219.85 грн
Код товару: 86204
Є в наявності
21836 грн
Код товару: 101789
Під замовлення
1516 грн
Акція
-13%
Код товару: 40751
Є в наявності
3726 грн
4284.9 грн
Акція
-13%
Код товару: 144457
Є в наявності
7799 грн
8968.85 грн
Код товару: 94808
Є в наявності
1923 грн
Підпишіться на розсилку
І будьте в курсі всіх новинок та акцій
І будьте в курсі всіх новинок та акцій