Диспансер для серветок Décor Walther KB 93 сталь полірована 0844770
Код товару: 72073
Є в наявності
Новинкa
- Розділ: Диспенсери для серветок
- Торгова марка: Décor Walther
- Колекція: KB 93
- Дивитися інші: Диспенсери для серветок Décor Walther
4876 грн
Доставка
Оплата
Гарантія
Доставка
- Самовивезення в Одесі-безкоштовно
- Доставка по Одесі-безкоштовно (Великогабаритний товар узгоджуємо окремо)
- Відправка по Україні кур'єром до дверей або Новою поштою післяплатою
- Подробнее о доставке
Оплата
- готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard
- Детальніше про оплату
Гарантія
- Гарантія на товар: 5 лет
- Обмін/повернення товару протягом 14 днів
- Детальніше про гарантії
Короткий опис
Артикул:
0844770
Виробник:
Décor Walther
Колекція:
KB 93
Країна виробник:
Німеччина
Колір:
сталь полірована
Матеріал:
латунь
Ширина, см:
12.8
Глибина, см:
12.8
Висота, см:
13.6
Комплектація:
1) Диспансер для серветок Décor Walther KB 93 сталь полірована
Детальніше про товар
Диспансер для серветок Décor Walther KB 93 сталь полірована
Decor Walther - німецький бренд, відомий виробництвом високоякісних світильників, дзеркал і аксесуарів. Величезний вибір виробів з найрозкішніших матеріалів дозволяє оформити ванну саме так, як завжди хотів її власник. Дизайнери Decor Walther пропонують прості геометричні форми і прямі лінії, які відображають дух сучасності і формують розкішну обстановку.
Опис:
- Колір: сталь полірована
- Матеріал: латунь
- Ширина, см: 12.8
- Глибина, см: 12.8
- Висота, см: 13.6
Відгуки та питання покупців
Всього 0 відгуків
Ще немає жодного відгуку. Жодного прихильника чи критика.
Переглянуті товари (46)
Код товару: 24593
Є в наявності
12129 грн
Код товару: 163282
Є в наявності
31728 грн
Код товару: 56046
Є в наявності
10413 грн
Код товару: 124427
Є в наявності
143159 грн
Код товару: 54685
Є в наявності
58219 грн
Код товару: 63418
Немає в наявності
2170 грн
Код товару: 64331
Є в наявності
27300 грн
Код товару: 16918
Є в наявності
1440 грн
Код товару: 63165
Є в наявності
8560 грн
Код товару: 59938
Є в наявності
41361 грн
Код товару: 56042
Немає в наявності
4806 грн
Код товару: 7414
Є в наявності
16897 грн
Код товару: 62473
Є в наявності
10140 грн
Код товару: 28382
Є в наявності
64214 грн
Код товару: 47133
Є в наявності
1122 грн
Код товару: 57434
Є в наявності
17966 грн
Код товару: 76173
Є в наявності
1045 грн
Код товару: 143810
Є в наявності
15030 грн
Код товару: 166702
Є в наявності
4385 грн
Код товару: 195406
Є в наявності
Уточнити
Код товару: 144912
Уточнити
Уточнити
Код товару: 19381
Немає в наявності
35366 грн
Акція
-13%
Код товару: 133858
Є в наявності
9419 грн
10831.85 грн
Код товару: 166704
Є в наявності
7595 грн
Код товару: 144672
Є в наявності
3858 грн
Код товару: 195707
Є в наявності
124 грн
Код товару: 142721
Є в наявності
38835 грн
Код товару: 171501
Є в наявності
34956 грн
Код товару: 39541
Є в наявності
27324 грн
Код товару: 188110
Є в наявності
1903 грн
Код товару: 176673
Є в наявності
4216 грн
Новинкa
Код товару: 61250
Є в наявності
12726 грн
Код товару: 144755
Є в наявності
17138 грн
Код товару: 145322
Є в наявності
12955 грн
Код товару: 143569
Є в наявності
22005 грн
Код товару: 124388
Є в наявності
143159 грн
Код товару: 195405
Є в наявності
Уточнити
Підпишіться на розсилку
І будьте в курсі всіх новинок та акцій
І будьте в курсі всіх новинок та акцій